Automatický zavlažovací systém pro Vaši zahradu

Firma Vlahys se zabývá instalacemi automatických zavlažovacích systémů a okrasných trávníků.
Máme již dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a víme, že krásná a upravená zahrada je chloubou každého majitele rodinného domu. Vybudování a udržování takové zahrady kolem Vašeho domu však vyžaduje mnoho úsilí a nemalé množství času a finančních prostředků.
Nejlepším řešením je automatický zavlažovací systém. Automatické závlažovací systémy se pomalu i u nás stávají standardním vybavením zahrad. Lze jej instalovat do nově zakládaných, ale i do vzrostlých zahrad.

VLAHYS - Ing. Jiří Hrbáček
Štikova 5
32300 Plzeň
Tel:  731179806
Fax:  377542683
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.vlahys.cz

 

Společnost Benoco, s.r.o. se dlouhodobě zabývá možnostmi využití obnovitelných zdrojů energie a investicemi do těchto projektů. Myslíme si, že v zájmu ochrany krajiny a přírody je v České republice nutné mnohem efektivněji využívat dostupnou energii větru, vody, slunce a biomasy.
Efektivní využití obnovitelných zdrojů může v budoucnosti významně snížit spotřebu omezených zásob fosilních paliv a tím zásadním způsobem přispět k zachování trvale udržitelného rozvoje.

logo benoco

BENOCO, s.r.o. Na Roudné 18
301 65 Plzeň
Česká republika

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přijměte pozvání do našeho rodinného penzionu uprostřed panenské přírody k letní i zimní rekreaci, odpočinku a načerpání pozitivní energie, která na Vás dolehne již při pouhém pohledu do krásné krajiny ať již v létě zelené nebo v zimě pod peřinou bělostného sněhu.

PENZION DOMA
Malá Morávka 284,
MALÁ MORÁVKA 793 36
Tel. +420 603 476 828

penzion doma photo 47205

Náš spolek získal v roce 2018 podporu z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského Fondu hejtmana a zmírnění následků živelních katastrof v rámci tematického zadání „Podpora hejtmana“. Podpory si velice vážíme a výrazně nám pomohla k další činnosti. 

logo 100

Společnost EPD Agency s.r.o. vznikla s cílem nabídnout českým a slovenským zákazníkům zajímavé neotřelé značky ze zahraničí.

Jsme zástupcem pro značky:
francouzských péřových bund JOTT – ČR a SK
francouzských designových hodinek AIGHT-WATCH – ČR a SK
OLUKAI – USA/Hawaii – outdoor fashion obuv
TRETORN – Švédsko – obuv z přírodní gumy, nepromokavé oblečení, volnočasová obuv Sneakers
HICKIES – USA – gumové tkaničky do bot
Darn Tough – USA – ponožky s doživotní zárukou

Hlavním cílem je nabídnout a prezentovat naše značky vybraným zákazníkům a zajistit bezproblémový servis v českém jazyce.

www.epdagency.cz

 

cropped LOGO 1

Ski / Bike Špičák

SPORTOVNÍ LYŽOVAČKA PRO CELOU RODINU!

Díky sportovnímu duchu provozovatelů areálu, máme zázemí pro tréninky. Moc děkujeme.

www.spicak.cz

 

 

u zlomene lyze logo

http://www.uzlomenelyze.cz/

 

Penzion se nachází v historickém objektu z roku 1705. Objekt prošel citlivou rekonstrukcí a nabízí vám moderní ubytování v tradičním šumavském stylu.

Přijďte navštívit naši stylovou restauraci U Zlomené lyže, které se nachází nedaleko centra města Železná Ruda. Preferujeme tradiční českou kuchyni

připravovanou domácím způsobem. Oceníte jistě také příjemnou obsluhu, nekuřácké prostředí a samostatnou jídelnu s nerušeným soukromím.

Inteligentní sportovní brýle - sluneční i lyžařské. 

 

logo jpg

Firma 3F Vision s.r.o. vznikla v roce 2006 a naším cílem je prosazovat na trhu pod vlastní značkou 3F kvalitní výrobky v optickém a sportovním segmentu trhu,

v dostupných cenových relacích. Filozofie je obsažena již v názvu 3F - Feeling - Freedom - Fun ( Pocit - Svoboda - radost ) a charakterizuje naší vizi, vyrábět

výrobky, v kterých se budete cítit skvěle. Používáme nejmodernější technologie a materiály. Některé výrobky jsou k dostání pouze pod značkou 3F. Priorïtou je

budování značky 3F, pod kterou najdete pouze kvalitu pro vaše sportovní i mimosportovní aktivity. Kromě klasického sortimentu nabízíme i možnosti výroby

privátní značky. V současné době se značka 3F distribuje v České republice, Slovenské republice, Rakousku, Německu, Polsku, Irsku a Nizozemsku.

 

http://www.3fvision.cz